KATALOG

Akcesoria do narzędzi montażowych

Oprócz samych narzędzi dokręcających oferujemy do nich również szeroki zakres akcesoriów, począwszy od różnego typu końcówek, adapterów oraz głowic specjalnych, skończywszy na wężach zasilających, złączach czy systemach do organizacji miejsca pracy.

APEX oraz KOKEN to dwie najbardziej znane marki końcówek przemysłowych, spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Od wielu lat dostarczamy produkty tych firm do branży motoryzacyjnej oraz innych sektorów przemysłu, gdzie występują wyśrubowane normy dopuszczające narzędzia do procesu montażu. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonań specjalnych w niestandardowych wymiarach.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:
- bity przeznaczone do pracy z wkrętakami ręcznymi oraz mechanicznymi;
- nasadki do śrub metrycznych i calowych, również w wersji z magnesem;
- uchwyty, przedłużki oraz adaptery, stosowane jako elementy pośredniczące.

Dla dokręcania elementów narażonych na uszkodzenia dedykowane są nasadki i bity osłonowane. Wysoka jakość materiału z którego została wykonana osłona, cechuje się dużą odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie i niezawodność. 

Głowice specjalne firmy LUBBERING sprawdzają się tam, gdzie dokręcenie śruby czy nakrętki głowicą standardową nie jest możliwe lub jest problematyczne. Dzięki specjalnym adapterom głowice te zamontować możemy na dowolnym narzędziu zasilanym elektrycznie lub pneumatycznie, a rodzaj nasadki dostosować pod Państwa aplikację. W zależności od potrzeby stosujemy głowice kątowe (Basic) lub proste (In-line), w wersji zamkniętej (podejście do nakrętki od dołu lub od góry) lub otwartej (gdy nie ma dostępu do nakrętki od dołu lub od góry, np. do dokręcania przewodów hamulcowych).

W tym dziale dodatkowo znajdą Państwo katalog akcesoriów do narzędzi przemysłowych firm SPIRALFLEX oraz CEJN, takich jak:
- węże pneumatyczne;
- szybkozłącza i wtyki;
- stacje przygotowania powietrza;
- zwijacze automatyczne;
- pistolety do przedmuchiwania.

Katalogi i ulotki: