PRODUCENCI

ASG

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie wkrętarek montażowych monitorowanych (EC) są narzędzia firmy ASG. Jest to linia wkrętarek dedykowana dla dokręcania precyzyjnego (zakres momentów od 0,1-5,6 Nm) spotykanego najczęściej w przemyśle elektronicznym lub u dostawców OEM z segmentu automotive, gdzie wymagana jest zarówno wysoka dokładność (<5%), jak i stałe monitorowanie/kontrolowanie procesu oraz zbieranie danych z dokręcania (w pamięci urządzenia lub na serwerze firmowym).

Wkrętarki SD2500 posiadają przetwornik momentu i kąta, lekki i wytrzymały silnik bezszczotkowy oraz aluminiową obudowę wyposażoną w sygnalizację LED. Narzędzie uruchamiane może być ręcznie (na docisk lub/oraz dźwignią – oba systemy są regulowane) lub automatycznie, występuje również w wersji pistoletowej i kątowej oraz komunikuje się przewodowo z sterownikiem, na którym jest programowane i do którego przesyła dane z dokręcania.

Sam sterownik (model X-PAQ) jest prosty w obsłudze, posiada ekran dotykowy oraz porty do komunikacji I/O i dodatkowe akcesoria rozszerzające zakres jego możliwości (skaner, drukarkę, moduł Ethernet, Open Protocol itd.). Na życzenie klienta oferujemy zabudowę narzędzia w pantografie (również z systemem wykrywania pozycji) czy stanowisku zautomatyzowanym.

Autoryzacja:

Katalogi i ulotki: