SKLEP

Zapraszamy do naszego Salonu Narzędziowego, w którym oferujemy zarówno narzędzia dla profesjonalistów, jak i dla użytkowników prywatnych. Służymy fachowym doradztwem technicznym oraz oferujemy możliwość przeprowadzenia prezentacji maszyn na miejscu oraz w Państwa firmie. Na oferowane elektronarzędzia świadczymy również usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Wkrótce zaprosimy Państwa również do naszego nowego sklepu internetowego.

W ofercie naszego Salonu Narzędziowego znajdziecie Państwo bogatą ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla wielu branż rzemieślniczych. Firmy z którymi współpracujemy od wielu lat to:

MAKITA - wiodący producent elektronarzędzi dla profesjonalistów, a w szczególności lider branży narzędzi akumulatorowych w technologii litowo – jonowej.FESTOOL - producent narzędzi i systemów rozwiązań spełniających najwyższe wymagania w branżach drzewnych, malarskich i samochodowych.FEIN - specjalista w zakresie profesjonalnych narzędzi dla przemysłu metalowego, motoryzacyjnego i robót wykończeniowych. 

BOSCH - producent profesjonalnych elektronarzędzi dla rzemiosła i przemysłu. 

APEX - producent m.in. narzędzi ręcznych  (w przeszłości znanych jako COOPER HAND TOOLS), który skupia pod swoimi skrzydłami takie marki jak:

 - zestawy nasadek i bitów - profesjonalne lutownice - pilniki i otwornice
- przymiary zwijane - szczypce do śrub i kabli - nożyce do blachFLEX - producent profesjonalnych narzędzi do obróbki stali nierdzewnej, kamienia, a także szlifierek wraz z osprzętem do gładzi gipsowych.CMT - profesjonalny producent akcesoriów (frezy, tarcze pilarskie) do obróbki drewnaZAPRASZAMY

Poniedziałek – piątek  8:00 – 16:00

 

KONTAKT

Tel. 33 821 41 90
Tel. kom. 508 303 502
e-mail: sklep@hermestools.eu

Akceptujemy karty płatnicze