×

3. Wkrętarki akumulatorowe i osprzęt

Producenci:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=2
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=34
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=4
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=7
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=35

Zakres oferty:

  • wkrętarki akumulatorowe wyposażone w sprzęgło z możliwością programowania;
  • wkrętarki akumulatorowe sprzęgłowe z komunikacją Bluetooth;
  • wkrętarki akumulatorowe wielofunkcyjne wyposażone w przetwornik;
  • ładowarki wieloslotowe, stacje ładujące i testery do wszystkich typów akumulatorów narzędzi montażowych;
  • zamienniki akumulatorów wszystkich producentów i regeneracja.

Wkrętarki akumulatorowe ze sprzęgłem mechanicznym stosowane są we wszystkich segmentach produkcji wymagających precyzyjnego dokręcenia śruby z dokładnie określonym momentem (dokładność <10%). Narzędzia mogą być wykorzystywane w produkcji seryjnej, dzięki zastosowaniu automatycznej kontroli stanu naładowania akumulatora. Oferowane przez nas wkrętarki MAKITA DFL i DFT oraz FEIN Accutec pokrywają zakres momentów od 0,3 - 65 Nm i występują w wersji pistoletowej, kątowej oraz prostej, dodatkowo do narzędzi zaadaptować możemy głowice specjalne (LüBBERING). Zalety akumulatorowych wkrętarek montażowych to nie tylko precyzyjne sprzęgło wyłączające, mały ciężar, oraz szeroki zakres momentu dokręcania – to również szereg dodatkowych funkcji takich jak możliwość ustawienia prędkości obrotowej, kierunku i kąta obrotu, oraz czasu w kilku krokach dokręcania, blokada ponownego dokręcania, funkcja wolnego startu lub zatrzymania czy licznik użycia sprzęgła i spustu. Opcjonalnie dostępne są wkrętarki z modułem bezprzewodowego przesyłania danych, dzięki czemu użytkownik ma możliwość nadzorowania procesu dokręcania, co w konsekwencji prowadzi do całkowitego eliminowania połączeń ze statusem NOK.

Wkrętarki akumulatorowe z wbudowanym przetwornikiem AMT HCXB i PCXB to najbardziej zaawansowana grupa narzędzi dokręcających w naszej ofercie. Systemy te pozwalają na dowolne programowanie i realizowanie precyzyjnych procesów dokręcania (dokładność w przedziale 3-5%), przy jednoczesnym monitorowaniu i archiwizowaniu wyników. Narzędzia te umożliwiają dokręcanie na zaprogramowany moment i kąt, mogą pracować zarówno ze sterownikami jak i samodzielnie. Jednym narzędziem z kilkoma programami dokręcania możemy w tym przypadku zastąpić nawet kilka wkrętarek pneumatycznych lub akumulatorowych wyposażonych w sprzęgło mechaniczne. Dla klientów poszukujących rozwiązania prostszego, które umożliwi jednak bezprzewodową pracę i dokręcanie jednym narzędziem kilku śrub oraz zbieranie danych, polecamy hybrydowe wkrętarki CLECO CellCore, posiadające wbudowany wyświetlacz z interfejsem do programowania. Więcej na temat wkrętarek z przetwornikami -> Wkrętarki elektryczne z przetwornikami (EC).

Stacje ładujące oraz testujące HAL które oferujemy, pozwalają na jednoczesne ładowanie/testowanie od jednego do kilkunastu akumulatorów do narzędzi przemysłowych różnych producentów, co pozwala na lepszą organizację miejsca pracy. Dodatkowo dzięki mikroprocesorowemu sterowaniu akumulatory są w razie konieczności całkowicie rozładowywane i ładowane do pełna, co powoduje wydłużenie żywotności akumulatora. Urządzenie za pomocą diod LED sygnalizuje ładowanie akumulatora, jego uszkodzenie oraz wadę elektroniki. Polecamy używanie ładowarek wieloslotowych na liniach produkcyjnych, gdzie istotny jest proces usprawniania pracy, czas reakcji oraz trwałość i niezawodność stosowanych urządzeń. Na życzenie ładowarki dostarczamy ze stojakami, montowanymi przy liniach i stanowiskach montażowych. Do wkrętarek bezprzewodowych wszystkich producentów oferujemy również wysokiej klasy zamienniki akumulatorów oraz usługę regeneracji akumulatorów.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi i rozwiązań w tym zakresie znajdują się w załączonych materiałach.

Katalogi:

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy:

RADIO TRANSMITTER MODULE FOR SCREWDRIVERS
AMT Technologia dokręcania
Wkrętarki Cleco CellCore
Wkrętarki montażowe Cleco CellCore - prezentacja
AMT Stacja montażu tylnej osi
AMT przykładowe realizacje projektów
CLECO wkrętarki CellClutch