PRODUCENCI

MAKITA

MAKITA Corporation powstała w 1915 roku jako firma zajmująca się sprzedażą oraz naprawą silników elektrycznych. W 1958 roku, stała się pierwszą firmą produkującą i sprzedającą elektryczne strugi w Japonii zaś w roku 1968 wprowadziła na rynek pierwsze narzędzie z akumulatorem - wiertarkę 6500-D. Przez pół wieku MAKITA dołożyła wszelkich starań w celu ugruntowania swojej pozycji na rynku jako producenta przenośnych elektronarzędzi. Dzisiaj firma kontynuuje swoją misję oferując oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (spalinowe i elektryczne). Poza narzędziami MAKITA firma reprezentowana jest również przez marki DOLMAR oraz MAKTEC. Producent z Japonii od wielu już lat pozostaje zdecydowanym liderem na rynku elektronarzędzi dla rzemiosła. Oferta firmy nie ogranicza się jednak wyłącznie do opisanego powyżej segmentu. 

Firma HERMES reprezentuje bowiem w Polsce firmę MAKITA na wyłączność w zakresie akumulatorowych wkrętarek montażowych serii DFL/DFT. Wszystkie modele wkrętarek występujące w ofercie dostępne są u nas najczęściej „od ręki”, a naprawy gwarancyjne czy pogwarancyjne realizowane są nawet w 48h.

Akumulatorowe wkrętarki montażowe stosowane są w zakładach produkcyjnych do dokręcania elementów gdzie wymagana jest wysoka precyzja (<10%), powtarzalność oraz mobilność i ergonomia. Od wielu już lat mamy do czynienia z trendem zastępowania wkrętarek pneumatycznych narzędziami akumulatorowymi – w wielu zakładach największych koncernów na całym świecie z branży Automotive, Aerospace czy General Industry, na liniach produkcyjnych stosowane są już wyłącznie tego typu wkrętarki, najczęściej właśnie marki MAKITA.

Oferowane przez nas narzędzia występują w wersji pistoletowej i kątowej i pokrywają zakres od 0,5-60 Nm. Wkrętarki charakteryzują się dużą dokładnością momentu (który nastawiany jest specjalnym kluczem), krótkim impulsem reakcji, niewielkimi rozmiarami, elektronicznym sterowaniem i kontrolą rozładowania akumulatora, wskaźnikiem świetlnym i dźwiękowym statusu dokręcania oraz wieloma innymi dodatkowymi funkcjami. Nowe modele posiadają również możliwość kontroli prędkości dokręcania w każdym z kilku kroków.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą – katalog w języku polskim do pobrania poniżej, a nasza kompletna oferta w zakresie akumulatorowych wkrętarek montażowych ze sprzęgłem mechanicznym – w zakładce Z KATALOGAMI.

Autoryzacja:

Katalogi i ulotki:

Pobierz katalog w formacie PDF
Makita wkrętarki przemysłowe.pdf
Data aktualizacji: 24/05/2017
Pobierz katalog w formacie PDF
Pobierz katalog w formacie PDF
Makita osprzęt katalog.pdf
Data aktualizacji: 16/07/2019
Pobierz katalog w formacie PDF
Makita elektronarzedzia katalog.pdf
Data aktualizacji: 16/07/2019
Pobierz katalog w formacie PDF
Production Tools katalog.pdf
Data aktualizacji: 07/08/2019