PRODUCENCI

KOKEN

Japoński producent końcówek do przemysłowych narzędzi montażowych oraz narzędzi ręcznych i akcesoriów dla branży motoryzacyjnej, działający na rynku od ponad 70 lat.

Nasza firma wprowadziła do oferty produkty KOKEN, w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasadki tej firmy, szczególnie wśród firm azjatyckich posiadających swoje zakłady produkcyjne w naszym regionie. Nie bez znaczenia pozostaje również bardzo szeroki asortyment produktów oferowanych przez tą firmę oraz możliwość wykonywania produktów specjalnych na zamówienie klienta. Oprócz bardzo dobrej jakości za narzędziami KOKEN przemawia również niski poziom cen – jeden z najniższych wśród producentów przemysłowych końcówek narzędziowych.

Ofertę firmy podzielić można na kilka kategorii:
- nasadki udarowe do przemysłowych narzędzi montażowych;
- bity, adaptery i przejściówki do przemysłowych narzędzi montażowych;
- nasadki typu „sleeve driver” do wkrętarek impulsowych (redukujące drgania);
- nasadki osłonowane (z osłoną stałą lub obrotową);
- klucze oraz końcówki do narzędzi ręcznych;
- narzędzia dla klientów automotive.

Dużo więcej informacji na temat oferowanych produktów znajduje się w katalogu ogólnym firmy – dostępnym zarówno do pobrania na naszej stronie, jak i on-line na stronie producenta - STRONA KOKEN. Kompletna oferta firmy HERMES w zakresie akcesoriów do narzędzi przemysłowych opisana została w zakładce Z KATALOGAMI.

Autoryzacja:

Katalogi i ulotki:

Pobierz katalog w formacie PDF
Koken katalog.pdf
Data aktualizacji: 19/08/2019
Pobierz katalog w formacie PDF
KOKEN nasadki udarowe ulotka.pdf
Data aktualizacji: 06/07/2017