PRODUCENCI

HIOS

HIOS to lider na rynku elektrycznych wkrętarek niskonapięciowych, produkujący swoje narzędzia w japońskich fabrykach. Od kilkudziesięciu lat wkrętarki te używane są przez największe firmy z przemysłu elektronicznego oraz producentów wysokiej jakości komponentów z innych gałęzi przemysłu, gdzie montowane są elementy wymagające precyzyjnego dokręcenia na mały moment (0,02-10 Nm)

Firma HERMES jest wyłącznym dystrybutorem narzędzi marki HIOS na rynku polskim. Pozostajemy w stałym kontakcie z producentem, zapewniamy szybką dostawę najbardziej popularnych modeli wkrętarek oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wkrętarki oferowane przez firmę HIOS dostępne są w wersji bezszczotkowej i szczotkowej, zasilane mogą być prądem 20-30V przez zasilacz lub bezpośrednio z gniazdka (230V). Charakteryzują się wysoką dokładnością (<7%), szerokim zakresem prędkości, różnymi systemami mocowań bita (HEX, H4, H5) oraz możliwością uruchamiania na docisk lub dźwignią. Mogą pracować niezależnie lub w połączeniu ze sterownikiem PLC (wersje OPC z wyprowadzeniem sygnałów I/O), dostępne są też wersje automatyczne – do zabudowy. Najnowsza propozycja producenta z Tokio to rewolucyjne wkrętarki serii BC – z wyświetlaczem zliczającym wykonane połączenia, weryfikatorem poprawności procesu OK/NOK oraz szeregiem innych przydatnych funkcji.

Poza samymi wkrętarkami HIOS w ofercie posiada również mierniki momentu z wbudowanymi przetwornikami i złączami do sprawdzania i kalibracji wkrętarek nisko-momentowych (0,015-10Nm), podajniki do śrub (M1-M5) oraz bity z uchwytem H4, H5, 1/4HEX oraz 5HEX.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich narzędzi omawianej marki znajdują się poniżej oraz w zakładce z katalogami, dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia strony producenta - STRONA HIOS.

Autoryzacja:

Katalogi i ulotki:

Pobierz katalog w formacie PDF
Ohtake podajniki katalog.pdf
Data aktualizacji: 26/03/2018
Pobierz katalog w formacie PDF
Hios katalog.pdf
Data aktualizacji: 21/05/2019
Pobierz katalog w formacie PDF
HIOS BLG-BC2 ulotka.pdf
Data aktualizacji: 24/05/2017
Pobierz katalog w formacie PDF
Hios BLG-IO-Pro1 ulotka.pdf
Data aktualizacji: 24/05/2017