PRODUCENCI

FEIN

FEIN to specjalista w zakresie profesjonalnych i niezawodnych elektronarzędzi oraz specjalnych rozwiązań w dziedzinie obróbki metalu, prac wykończeniowych i branży samochodowej. Jako wynalazca pierwszej elektrycznej wiertarki ręcznej firma FEIN od 150 lat tworzy innowacyjne i niespotykanie efektywne rozwiązania praktyczne, sprawdzające się nawet w najtrudniejszych warunkach intensywnej eksploatacji w przemyśle i rzemiośle. 

Firma HERMES reprezentuje w Polsce firmę FEIN na wyłączność w zakresie akumulatorowych wkrętarek montażowych serii ACCUTEC.

Narzędzia ACCUTEC zostały stworzone specjalnie z myślą o produkcji przemysłowej, gdzie wymagana jest wysoka precyzja dokręcania (<10%), powtarzalność, ergonomia oraz mobilność. Dostępne są modele pistoletowe, kątowe i proste, pracujące w zakresie od 0,5-60 Nm. Dzięki możliwości programowania narzędzia za pomocą darmowego programu na PC, prędkość jest dowolnie konfigurowana w jej pełnym zakresie, a sam proces dokręcania można podzielić na kilka niezależnych kroków realizowanych za jednym uruchomieniem. Sterować możemy nie tylko prędkością, ale i kierunkiem i kątem obrotów, momentem progowym czy czasem operacji. Z programu możemy odczytać również dodatkowe informacje takie jak numer seryjny wkrętarki, datę kalibracji czy liczbę wykonanych skręceń.

Nowe modele wkrętarek ACCUTEC posiadają udoskonalony silnik bezszczotkowy, niezwykle precyzyjne sprzęgło mechaniczne, bezobsługową przekładnię, zintegrowane oświetlenie LED, zaawansowaną elektronikę oraz zasilane są jednymi z najlepszych dostępnych akumulatorów na rynku (18V, pojemność 2,5 oraz 5 Ah).

Szczegółowe informacje na temat wszystkich dostępnych modeli FEIN ACCUTEC znajdują się w załączonych materiałach, dodatkowe dane techniczne i serwisowe  - na stronie producenta - STRONA FEIN ACCUTEC.

Więcej na temat firmy FEIN oraz jej pełnej oferty (oprócz wkrętarek montażowych obejmuje ona szeroki zakres profesjonalnych elektronarzędzi) znajduje się na stronie producenta - STRONA FEIN PL.

Autoryzacja:

Katalogi i ulotki: