×

10. Nitownice i nitowkrętarki

Producenci:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=24
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=20
http://https//www.hs-technik.com

Zakres oferty: 

  • nitownice pneumatyczne, akumulatorowe i ręczne;
  • nitowkrętarki pneumatyczne, akumulatorowe i ręczne;
  • specjalne narzędzia do mocowań nitów i nitonakrętek, m.in. system „speed fastening”;
  • automatyczne podajniki nitów i stacje nitujące;
  • nity i nitonakrętki.

Nitownice pneumatyczne STANLEY ENGINEERED FASTENING POP/AVDEL ProSet (XT1, XT2, XT3, XT4) oraz LOBSTER R1A1 i R1A2 firmy to narzędzia przemysłowe dedykowane do ciągłej pracy produkcyjnej. Nitownice przez nas oferowane charakteryzuje duży stosunek siły do masy, lekka konstrukcja, łatwa obsługa użytkowania i serwisowania oraz niezawodny i szybki cykl pracy.

Nitownice akumulatorowe do montażu nitów zrywalnych (zakres od 2.4 - 6.4 mm), które posiadamy w swojej ofercie (POP/AVDEL PB2500 i PB3400 oraz LOBSTER R1B1 i R1B2) są wydajne, lekkie, wyposażone w akumulator litowo-jonowy i silnik bezszczotkowy. Idealnie sprawdzają się do aplikacji, gdzie wymagana jest mobilność oraz ergonomia. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest wyeliminowanie zasilania pneumatycznego, co przyczynia się do redukcji kosztów, hałasu a także poprawy bezpieczeństwa, ergonomii pracy i zwiększenie mobilności użytkowania.

Nitowkrętarki służą do montażu nitonakrętek, w ofercie posiadamy jedną z najlepszych maszyn na rynku – ProSert XTN20, pneumatyczno-hydrauliczne narzędzie z elastyczną regulacją skoku oraz siły zaciągania (od M3 do M10). Kombinacja światowej klasy innowacji brandów POP oraz AVDEL pozwoliła uzyskać szybkie i lekkie narzędzie o dużej sile, wytrzymałości, doskonałej ergonomii i optymalnej elastyczności – w odpowiedzi na najnowsze i najwyższe standardy produkcji narzędzi. Opatentowana technologia dwóch trybów pracy zapewnia zwiększoną wydajność, poprawiając zwrot z inwestycji dzięki najniższemu kosztowi instalacji na cykl montażu. Do większych nitonakrętek (M12) oferujemy z kolei bardzo mocne i solidne narzędzie LOBSTER N1A2.

Uzupełnieniem tej części oferty są specjalne narzędzia do mocowania nitów i nitonakrętek, m.in. uznany system AVDEL "speed fastening" (modele z serii 753), automatyczne stacje nitujące, podajniki nitów LOBSTER ARF800 czy narzędzia z głowicami specjalnymi oraz nitownice pionowe jak LOBSTER ARV-015. Oferujemy również najlepsze w swojej klasie nity oraz nitonakrętki, standardowe i specjalne, w ilościach detalicznych i hurtowych (wraz z możliwością utrzymywania stanów magazynowych). Dla klientów zainteresowanych dokładną kontrolą procesu montażu nitów lub nitonakrętek, posiadamy w ofercie narzędzia z możliwością programowania oraz bezprzewodowego odbierania i przesyłania danych (m.in. liczba połączeń, siła zaciskania, kontrola wykonania cyklu), współpracujące m.in. ze sterownikami AMT.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi i rozwiązań w tym zakresie znajdują się w załączonych materiałach.

Katalogi:

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy:

HS-TECHNIK film nitownica NutBee
HS-TECHNIK film nitownica RivBee
LOBSTER prezentacja firmy
LOBSTER Nitownice R1B1, R1B2
LOBSTER Nitownice pneumatyczne R1A1, R1A2
LOBSTER Nitownice pneumatyczne N1A2
POP AVDEL ProSet XTN20
LOBSTER Nitownice R2B1
POP AVDEL PB2500