×

Kontakt

Siedziba firmy
Kompania Narzędziowa "HERMES" Sp. z o. o.
ul. Sarni Stok 73a
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Tel.: 33 821 41 90 (91)
Tel./Fax: 33 810 05 64
Fax: 33 816 86 37
E-mail: biuro@hermestools.eu

WYZNACZ TRASE DOJAZDU DO NASZEJ FIRMY

Pozostałe dane firmy
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer wpisu do rejestru: KRS 0000187483
Prezes Zarządu: Barbara Bohatyrewicz
Prokurent: Andrzej J. Murawski
NIP: 547-19-89-332
REGON: 072886045
Kapitał zakładowy: 50.000,00 PLN

Konta bankowe
PLN (ING): 17 1050 1070 1000 0023 0419 8431
EUR (ING): 16 1050 1070 1000 0023 0419 8837

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż Regionalna
Mapa regionów sprzedaży

Sprzedaż i doradztwo techniczne - narzędzia przemysłowe / Region 1 - Polska Południowo-Zachodnia
Paweł Żaczek - kierownik regionalny ds. klientów kluczowych
Tel. kom. 508 303 505
pawel.zaczek@hermestools.eu
sprzedaz.region1@hermestools.eu

Sprzedaż i doradztwo techniczne - narzędzia przemysłowe / Region 3 - Polska Wschodnia
Daniel Panek
Tel. kom. 508 303 504
daniel.panek@hermestools.eu
sprzedaz.region3@hermestools.eu

Kierownik Sprzedaży Regionalnej
Maciej Ogiegło
Tel. kom. 602 896 440
maciej.ogieglo@hermestools.eu

Sprzedaż i doradztwo techniczne - narzędzia przemysłowe / Region 2 - Polska Centralna
Łukasz Drabczyk
Tel. kom. 508 303 503
lukasz.drabczyk@hermestools.eu
sprzedaz.region2@hermestools.eu

Sprzedaż i doradztwo techniczne - narzędzia przemysłowe / Region 4 - Polska Północno-zachodnia
Mateusz Zajdel
Tel. kom. 696 198 885
mateusz.zajdel@hermestools.eu
sprzedaz.region4@hermestools.eu

Sprzedaż i doradztwo techniczne - narzędzia przemysłowe / Region 5 - Polska Południowo-Zachodnia
Tomasz Dołoszyński
Tel. kom. 532 540 060
tomasz.doloszynski@hermestools.eu
sprzedaz.region5@hermestools.eu

Automatyka i Serwis:

Kierownik - Łukasz Kupczak
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2083
Tel. kom.: 508 303 507
lukasz.kupczak@hermestools.eu
automatyka@hermestools.eu

IT - Andrzej Murawski
andrzej.murawski@hermestools.eu
it@hermestools.eu

Automatyk - Dariusz Zaczyk
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2081
Tel. kom.: 698 971 270
dariusz.zaczyk@hermestools.eu
automatyka@hermestools.eu

Automatyk - Martin Niemczyk
Tel.: 33 821 41 90 (91)
Tel. kom.: 532 540 555
martin.niemczyk@hermestools.eu
automatyka@hermestools.eu

Serwisant - Wojciech Nowak
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2082
serwis@hermestools.eu
automatyka@hermestools.eu

Pozostałe działy:

Biuro
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2043
biuro@hermestools.eu

Zakupy
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2141
zakupy@hermestools.eu

Sprzedaż
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2142
sprzedaz@hermestools.eu

Magazyn
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 1031
magazyn@hermestools.eu

Marketing
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2012
pr@hermestools.eu

Kontrola i Finanse
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2051
kontrola_i_finanse@hermestools.eu

Sprzedaż detaliczna Sklep - elektronarzędzia
Tel.: 33 821 41 90 (91) w. 2042
Tel. kom.: 508 303 502
sklep@hermestools.eu