×

RECOULES

www.clecotools.com/solutions/aerospace
www.apextoolgroup.com/

Marka RECOULES swoim zakresem obejmuje narzędzia specjalistyczne dla przemysłu lotniczego. Najbardziej znane i cenione produkty marki RECOULES to automatyczne i półautomatyczne urządzenia wiercące (występujące w przeszłości również pod markami DOLER i QUACKENBUSH) oraz akcesoria do obróbki powierzchni komponentów stosowanych w branży aerospace. RECOULES należy do grupy APEX TOOL GROUP (ATG), powstałej w wyniku fuzji dwóch znanych i cenionych w branży narzędziowej firm – Cooper Power Tools oraz Danaher. Dla przemysłu aerospace w ramach oferty ATG dostępne są również narzędzia montażowe i obróbcze - pod markami CLECO i DOTCO.

Więcej informacji w załączonych materiałach oraz na stronie producenta >> RECOULES. Firma HERMESTOOLS jest oficjalnym dystrybutorem produktów RECOULES w Polsce >> autoryzacja.

Oferta RECOULES:

  • narzędzia do wiercenia, rozwiercania oraz pogłębiania otworów (wiertła, rozwiertarki, nawiertaki, pogłębiacze stożkowe);
  • oprawki mikrometryczne/ograniczniki głębokości wiercenia;
  • wiertnice i wiertarki automatyczne i półautomatyczne do materiałów wielowarstwowych;
  • urządzenia do nitowania w przemyśle aerospace (prasy, praski, szczęki, zagłębniki, obcinarki do nitów, mocowania/zapinki).

Katalogi:

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy: