×

Wkrętarki pneumatyczne i osprzęt

Producenci:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=7
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=36
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=36
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=36

Zakres oferty:

  • wkrętarki pneumatyczne ze sprzęgłem wyłączającym;
  • wkrętarki impulsowe;
  • wkrętarki udarowe;
  • osprzęt do narzędzi pneumatycznych.

Wkrętarki pneumatyczne ze sprzęgłem wyłączającym pozwalają wykonywać połączenia z wysoką dokładnością (do 10%), oferowane przez nas narzędzia CLECO pokrywają zakres od 0,06 do 410 Nm. Narzędzia występują w wersji prostej, pistoletowej oraz kątowej, w razie potrzeby istnieje również możliwość adaptacji głowicy specjalnej w celu realizowania połączeń w trudno dostępnych miejscach. W zależności od modelu, wkrętarki uruchamiane są przyciskiem, dźwignią lub na docisk. W ofercie CLECO dostępne są również wkrętarki bez sprzęgła, z mechanizmem przeciążeniowym (stall), dedykowane szczególnie dla bardzo wysokich momentów oraz dla aplikacji ze zmiennymi momentami dokręcania. Na momenty niskie (0,6 do 14,7 Nm) dedykowana jest seria precyzyjnych wkrętarek CLECO serii 19.

Wkrętarki impulsowe CLECO PTHH słyną z wytrzymałości i najlepszej na rynku powtarzalności (wyraźnie poniżej 10% przy odpowiednich połączeniach). Narzędzia wyróżnia wydajny 3-komorowy silnik pneumatyczny z regulatorem prędkości oraz dwukomorowy układ impulsowy z wbudowanym automatycznym zapasem oleju – zapewnia to wydajną pracę przy zwiększonym komforcie użytkowania oraz zredukowanych czynnościach konserwacyjnych. Niska podatność na drgania sprzyja poprawie komfortu pracy operatora, a mniejsze zużycie powietrza oznacza niższy koszt eksploatacji.

Wkrętarki udarowe przeznaczone są do realizowania połączeń nie wymagających najwyższej dokładności, szczególnie przy bardzo wysokich momentach dokręcania (do 4000 Nm). Oferowane przez nas narzędzia CLECO CW, CWC i CV posiadają precyzyjny i wydajny mechanizm udarowy oraz charakteryzują się znakomitą ergonomią. Klucze posiadają unikalny system smarowania dla młotka i kowadełka oraz innych części ruchomych. Mechanizm jest zaprojektowany tak, że przy braku oleju narzędzie nie będzie pracować, chroniąc go przed uszkodzeniem. Wkrętarki występują w wersji z metalową lub kompozytową obudową oraz różnymi typami mocowań i przełączników.

Osprzęt do narzędzi pneumatycznych przez nas oferowany obejmuje szeroki zakres produktów firm PNEUMAT, CEJN oraz SPIRALFLEX, m.in. przewody/węże spiralne, zwijacze przewodów, wtyki i złączki, pistolety oraz pozostałe akcesoria do sprężonego powietrza.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi i rozwiązań w tym zakresie znajdują się w załączonych materiałach.

Katalogi:

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy:

CLECO film Wkrętarki seria 19
CLECO film Klucze impulsowe