O FIRMIE

Serwis i kalibracja

Zapewniamy kompleksowe wsparcie serwisowe, a nasi pracownicy dysponują niezbędną wiedzą do wykonywania usług na wysokim poziomie. Posiadamy dostęp do części oryginalnych, zamienników oraz oferujemy możliwość wykonania regeneracji i naprawy podzespołów i części oryginalnych. Na życzenie oferujemy również wykonanie usług z użyciem części udostępnionych przez klienta.

Oferujemy również kalibrację narzędzi montażowych (elektrycznych, pneumatycznych, akumulatorowych, ręcznych) na certyfikowanych przyrządach pomiarowych. Usługa wykonywana jest na miejscu u klienta bądź w naszym Serwisie.

Nasze usługi obejmują narzędzia:

  • pneumatyczne (m.in. wkrętarki, szlifierki, wiertarki, nitownice)
  • akumulatorowe
  • elektryczne
  • dynamometryczne
  • pomiarowe

Oferujemy również przegląd okresowy i naprawę narzędzi EC takich marek jak np. AMT, Atlas Copco, Bosch Rexroth, Cleco-DGD, Desoutter, George Renault, Stanley. Przegląd ma na celu dokładne sprawdzenie stanu technicznego narzędzia, wytypowanie części do ewentualnej naprawy oraz wykonanie czyszczenia i konserwacji. Naprawy z kolei mają na celu doprowadzenie do pełnej sprawności uszkodzonego narzędzia, wytypowanego do naprawy podczas przeglądu lub przez służby techniczne klienta.

Proponujemy również zawarcie umowy serwisowej z naszą firmą. Umożliwia to natychmiastowe wykonywanie weryfikacji oraz naprawy narzędzi, z wykorzystaniem części utrzymywanych na naszym stanie magazynowym. Dzięki specjalnym cenom na części uwzględnionym w umowie ograniczają Państwo wydatki, a prowadzenie magazynu części przez naszą firmę zapewnia Państwu maksymalne skrócenie czasu naprawy.