×

Oprogramowanie do montażu i kontroli

Producenci:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=16

Zakres oferty:

  • kolektory danych z procesów produkcyjnych i jakościowych;
  • wizualizacja procesu produkcyjnego;

Platforma SCS SYNER to rozbudowany kolektor danych gromadzący wyniki z różnych procesów produkcyjnych (dokręcanie, klejenie, nitowanie, wiercenie, kontrola, SPC itp.) niezależnie z jakiej marki narzędzi korzystamy. Zebrane dane mogą zostać poddane pełnej analizie statystycznej z możliwością generowania raportów lub certyfikatów kalibracji dla funkcji jakościowych. Oprogramowanie występuje w wersji SYNER Q (jakość) SYNER P (produkcja) lub SYNER Global jako główny kolektor danych na zakładzie. Stosowanie oprogramowania SYNER przyczynia się do obniżenia kosztów produkcji i eliminacji błędów powstających w procesach produkcyjnych.

Zbieranie danych i ich analizę umożliwia również oprogramowanie SCS SQnet+.

Do usprawnia procesu produkcyjnego i instruowania operatora krok po kroku jakie operacje należy wykonać na stanowisku montażowym posiadamy rozbudowane oprogramowanie SCS VPG+. Oprogramowanie wyświetla instrukcje dla operatora, zbiera i wyświetla dane z narzędzi różnych producentów w czasie rzeczywistym, oraz może w pełni kontrolować proces – przykładowo w przypadku wykonania połączeń NOK operatorzy na stacji poprawkowej są w stanie wrócić i wykonać ponownie konkretną operacje.
Dane z wykonanych operacji są archiwizowane, przypisane do danego numeru VIN (kodyfikacji klienta) i podlegają różnorakiej analizie.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi i rozwiązań w tym zakresie znajdują się w załączonych materiałach.

Katalogi:

Pobierz katalog w formacie PDF
SCS katalog PL
07/03/2024

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy:

SCS film Oprogramowanie VPG