×

Narzędzia pneumatyczne do obróbki i silniki

Producenci:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=3
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=15
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=7
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=10
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=36

Zakres oferty:

  • turbinki i szlifierki precyzyjne;
  • szlifierki proste, kątowe i polerki;
  • szlifierki oscylacyjne, orbitalne, wertykalne i taśmowe;
  • wiertarki pistoletowe szybko i wolno-obrotowe;
  • wiertarki proste, kątowe oraz modularne (z wymiennymi głowicami);
  • piły, nożyce, pilnikarki i pozostałe pneumatyczne narzędzia specjalistyczne do obróbki;
  • silniki pneumatyczne.

Narzędzia pneumatyczne do obróbki powierzchni marki DOTCO (obecnie zmienia nazwę na CLECO) charakteryzują się niezawodnością, wytrzymałością, ergonomią oraz wszechstronnym zastosowaniem. Szlifierki DOTCO są pierwszym wyborem m.in. dla amerykańskiego holdingu United Technologies Corporation (UTC) działającego głównie w branży lotniczej i skupiającego takie marki jak Pratt&Whitney, Goodrich, HS, Otis itd. Narzędzia DOTCO z powodzeniem wykorzystywane są również w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym, stoczniowym, oraz ogólnym.

Jednymi z najbardziej znanych i cenionych narzędzi na rynku są szlifierki turbinowe dedykowane do prac precyzyjnych, niezwykle szybkie i mocne. Największym zainteresowaniem cieszy się model szlifierki turbinowej 10R9000, który jako jedyny osiąga wartości 100 000 obrotów na minutę, przy zachowaniu minimalnych gabarytów narzędzia i możliwości płynnej regulacji obrotów. Większe szlifierki oraz polerki dostępne są w bardzo wielu opcjach (proste, kątowe, szybko i wolno-obrotowe), wszystkie posiadają jednak te same cechy - są świetnie wyważone i bardzo skuteczne, przy wysokiej mocy zachowując niski poziom wibracji. Dostępny jest również szeroki wybór akcesoriów np. tulejki mocujące różnej wielkości lub odciągi taśmowe.

Wiertarki pneumatyczne DOTCO to od wielu lat jeden z najczęstszych wyborów największych firm produkcyjnych z przemysłu lotniczego. Narzędzia te charakteryzują się niebywałą precyzją, mocą i wytrzymałością, dostępne są w wielu konfiguracjach i rodzajach (m.in. pistoletowe, proste, kątowe, wolno i szybko-obrotowe czy z systemem wymiennych głowic). Poza szlifierkami i wiertarkami oferujemy również inne pneumatyczne narzędzia do obróbki (np. piłynożycepilnikarki) oraz narzędzia specjalistyczne dla lotnictwa.

W naszej ofercie posiadamy również niezawodne silniki pneumatyczne CLECO/GARDNER DENVER - stosowane wszędzie tam, gdzie uzasadnione jest użycie sprężonego powietrza jako źródła zasilania. Budowa silników umożliwia pracę w nieprzyjaznych warunkach (zanieczyszczenia, środowisko korozyjne, wysoka temperatura). Charakteryzują się wysokim momentem obrotowym pozwalającym na duże obciążania.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi i rozwiązań w tym zakresie znajdują się w załączonych materiałach.

Katalogi:

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy:

DOTCO film Szlifierki