×

Wkrętarki sprzęgłowe i osprzęt

Producenci:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=2
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=34
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=7
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=36
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=35
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=40

Zakres oferty:

  • wkrętarki akumulatorowe z możliwością programowania;
  • wkrętarki akumulatorowe z komunikacją radiową;
  • ładowarki wieloslotowe, stacje ładujące i testery do wszystkich typów akumulatorów narzędzi montażowych;
  • zamienniki akumulatorów wszystkich producentów i regeneracja.

Wkrętarki akumulatorowe ze sprzęgłem mechanicznym stosowane są we wszystkich segmentach produkcji wymagających precyzyjnego dokręcenia śruby z dokładnie określonym momentem (dokładność <10%). Narzędzia mogą być wykorzystywane w produkcji seryjnej, dzięki zastosowaniu automatycznej kontroli stanu naładowania akumulatora. Oferowane przez nas wkrętarki MAKITA DFL i DFT, FEIN Accutec oraz Cleco CellClutch pokrywają zakres momentów od 0,5 - 65 Nm i występują w wersji pistoletowej, kątowej oraz prostej, dodatkowo do narzędzi zaadaptować możemy głowice specjalne (LüBBERING). Zalety akumulatorowych wkrętarek montażowych to nie tylko precyzyjne sprzęgło wyłączające, mały ciężar, oraz szeroki zakres momentu dokręcania – to również szereg dodatkowych funkcji takich jak możliwość ustawienia prędkości obrotowej, kierunku i kąta obrotu, oraz czasu w kilku krokach dokręcania, blokada ponownego dokręcania, funkcja wolnego startu lub zatrzymania czy licznik użycia sprzęgła i spustu.

Uzupełnieniem dla prostych wkrętarek sprzęgłowych jest dodanie radiowego modułu komunikacyjnego, który odpowiada za bezprzewodowe przesłanie danych, dzięki czemu użytkownik ma możliwość nadzorowania procesu dokręcania, co w konsekwencji prowadzi do całkowitego eliminowania połączeń ze statusem NOK. Wkrętarki mogą być również wyzwalane przez komputer PLC w odpowiednim momencie np. po wykonaniu innych operacji na danym takcie produkcyjnym.

Stacje ładujące oraz testujące HAL oraz HS-Technik które oferujemy, pozwalają na jednoczesne ładowanie/testowanie od jednego do kilkunastu akumulatorów do narzędzi przemysłowych różnych producentów, co pozwala na lepszą organizację miejsca pracy. Dodatkowo dzięki mikroprocesorowemu sterowaniu akumulatory są w razie konieczności całkowicie rozładowywane i ładowane do pełna, co powoduje wydłużenie żywotności akumulatora. Urządzenie za pomocą diod LED sygnalizuje ładowanie akumulatora, jego uszkodzenie oraz wadę elektroniki. Polecamy używanie ładowarek wieloslotowych na liniach produkcyjnych, gdzie istotny jest proces usprawniania pracy, czas reakcji oraz trwałość i niezawodność stosowanych urządzeń. Na życzenie ładowarki dostarczamy ze stojakami, montowanymi przy liniach i stanowiskach montażowych. Do wkrętarek bezprzewodowych wszystkich producentów oferujemy również wysokiej klasy zamienniki akumulatorów oraz usługę regeneracji akumulatorów.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi i rozwiązań w tym zakresie znajdują się w załączonych materiałach.

Katalogi:

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy:

CLECO film CellClutch
KVL film TQR203M - Moduł nadajnika radiowego do wkrętarek akumulatorowych
HS-TECHNIK film Wkrętarka TorqBee
HS-T film TorqBee Zastosowanie skanera kodów kreskowych