×

Nitownice i nitowkrętarki

Producenci:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=40
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=20
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=24
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=15

Zakres oferty: 

  • zaawansowane nitownice i nitowkrętarki z kontrolą procesu;
  • nitownice pneumatyczne, akumulatorowe i ręczne;
  • nitowkrętarki pneumatyczne, akumulatorowe i ręczne;
  • specjalne narzędzia do mocowań nitów i nitonakrętek, m.in. system „speed fastening”;
  • automatyczne podajniki nitów i stacje nitujące;
  • nity i nitonakrętki.

Zaawansowane akumulatorowe nitownice i nitowkrętarki firmy HS-Technik są rewolucyjnym produktem na rynku, który umożliwia pełną kontrolę na procesem nitowania na wzór narzędzi dokręcających (EC). Serie nitownic RivBee i NutBee posiadają możliwość prostego zliczania nitów i bardziej zaawansowane funkcje takie jak skanowanie kodów kreskowych, kontrola siły zacisku i skoku, oraz komunikację ze sterownikiem zewnętrznym do programowania oraz gromadzenia danych z procesu nitowania.

Nitownice pneumatyczne STANLEY ENGINEERED FASTENING POP/AVDEL ProSet (XT1, XT2, XT3, XT4) oraz LOBSTER R1A1 i R1A2 firmy to narzędzia przemysłowe dedykowane do ciągłej pracy produkcyjnej. Nitownice przez nas oferowane charakteryzuje duży stosunek siły do masy, lekka konstrukcja, łatwa obsługa użytkowania i serwisowania oraz niezawodny i szybki cykl pracy.

Nitownice akumulatorowe do montażu nitów zrywalnych (zakres od 2.4 - 6.4 mm), które posiadamy w swojej ofercie (POP/AVDEL PB2500 i PB3400 oraz LOBSTER R1B1 i R1B2) są wydajne, lekkie, wyposażone w akumulator litowo-jonowy i silnik bezszczotkowy. Idealnie sprawdzają się do aplikacji, gdzie wymagana jest mobilność oraz ergonomia. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest wyeliminowanie zasilania pneumatycznego, co przyczynia się do redukcji kosztów, hałasu a także poprawy bezpieczeństwa, ergonomii pracy i zwiększenie mobilności użytkowania.

Nitowkrętarki służą do montażu nitonakrętek, w ofercie posiadamy jedną z najlepszych maszyn na rynku – ProSert XTN20, pneumatyczno-hydrauliczne narzędzie z elastyczną regulacją skoku oraz siły zaciągania (od M3 do M10). Kombinacja światowej klasy innowacji brandów POP oraz AVDEL pozwoliła uzyskać szybkie i lekkie narzędzie o dużej sile, wytrzymałości, doskonałej ergonomii i optymalnej elastyczności – w odpowiedzi na najnowsze i najwyższe standardy produkcji narzędzi. Opatentowana technologia dwóch trybów pracy zapewnia zwiększoną wydajność, poprawiając zwrot z inwestycji dzięki najniższemu kosztowi instalacji na cykl montażu. Do większych nitonakrętek (M12) oferujemy z kolei bardzo mocne i solidne narzędzie LOBSTER N1A2.

Uzupełnieniem tej części oferty są specjalne narzędzia do mocowania nitów i nitonakrętek, m.in. uznany system AVDEL "speed fastening" (modele z serii 753), automatyczne stacje nitujące, podajniki nitów LOBSTER ARF800 czy narzędzia z głowicami specjalnymi oraz nitownice pionowe jak LOBSTER ARV-015. Oferujemy również najlepsze w swojej klasie nity oraz nitonakrętki, standardowe i specjalne, w ilościach detalicznych i hurtowych (wraz z możliwością utrzymywania stanów magazynowych). 

Dla procesu montażu w przemyśle lotniczym oferujemy najwyższej jakości urządzenia do nitowania marki RECOULES (nitownice ręczne serii RB ze szczękami typu C-Yoke, Alligator, oraz specjalne wykonania). Precyzja działania, łatwość obsługi oraz niezawodność i trwałość sprawiają, że narzędzia te są niezastąpione w każdej fabryce produkującej komponenty aerospace. Dużym zainteresowaniem i bardzo dobrą opinią wśród użytkowników cieszą się również szczotki wykorzystywane do oczyszczenia otworu pod nit z pozostałości farby, brudu, rdzy i innych elementów powstałych przy wykonaniu otworu. Zastosowanie pilota naprowadzającego znacznie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania, a zapewnienie dodatniego kontaktu elektrycznego eliminuje gromadzenie się elektryczności statycznej.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi i rozwiązań w tym zakresie znajdują się w załączonych materiałach.

Katalogi:

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy:

HS Technik film Nitownica RivBee
HS-TECHNIK film Nitownica NutBee
POP AVDEL film PB2500 Smart
POP AVDEL film ProSet XTN20
POP AVDEL film Speed fastening
LOBSTER film Nitownice pneumatyczne N1A2
LOBSTER film Nitownice pneumatyczne R1A1, R1A2
LOBSTER film Nitownice R1B1, R1B2
LOBSTER film Nitownice R2B1
HS-TECHNIK film Narzędzie do osadzania nitonakrętek RoboRiv
KVL film TQR203P Moduł nadajnika radiowego do nitownic