×

Sklep

 

W naszym sklepie, czynnym codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz.: 8.00-16.00, oferujemy narzędzia dla profesjonalistów oraz dla użytkowników prywatnych.

Służymy fachowym doradztwem technicznym oraz możliwością przeprowadzenia prezentacji maszyn na miejscu.

 

 

 

W ofercie naszego Salonu Narzędziowego znajdziecie Państwo bogatą ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla wielu branż rzemieślniczych. Firmy z którymi współpracujemy od wielu lat to:

MAKITA - wiodący producent elektronarzędzi dla profesjonalistów, a w szczególności lider branży narzędzi akumulatorowych w technologii litowo – jonowej.

FESTOOL - producent narzędzi i systemów rozwiązań spełniających najwyższe wymagania w branżach drzewnych, malarskich i samochodowych.

FEIN - specjalista w zakresie profesjonalnych narzędzi dla przemysłu metalowego, motoryzacyjnego i robót wykończeniowych.

 
PNEUMAT:
  producent osprzętu pneumatycznego i automatyki przemysłowej.
 

APEX - producent m.in. narzędzi ręcznych  (w przeszłości znanych jako COOPER HAND TOOLS), który skupia pod swoimi skrzydłami takie marki jak:

 - zestawy nasadek i bitów - profesjonalne lutownice - pilniki i otwornice - przymiary zwijane - szczypce do śrub i kabli - nożyce do blach
FLEX - producent profesjonalnych narzędzi do obróbki stali nierdzewnej, kamienia, a także szlifierek wraz z osprzętem do gładzi gipsowych.

CMT - profesjonalny producent akcesoriów (frezy, tarcze pilarskie) do obróbki drewna

HAZET - wysokiej jakości narzędzia ręczne i specjalne.

                 

 

 PRO-FIT: producent otwornic.

 

ZAPRASZAMY

Poniedziałek – piątek  8:00 – 16:00

Wkrótce zaprosimy Państwa również do naszego nowego sklepu internetowego.

KONTAKT

Tel. 33 821 41 90
Tel. kom. 508 303 502
e-mail: sklep@hermestools.eu

Akceptujemy karty płatnicze oraz płatności online