×

Wkrętarki na wysoki moment

Producenci:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=4
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=36
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=16
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=40
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=7

Zakres oferty:

  • elektryczne wkrętarki przewodowe z kontrolą momentu i kąta na wysoki moment;
  • elektryczne wkrętarki akumulatorowe z kontrolą momentu i kąta na wysoki moment;
  • pneumatyczne i hydrauliczne narzędzia na wysoki moment;
  • klucze dynamometryczne na wysoki moment;
  • wzmacniacze (multiplikatory) momentu obrotowego;
  • systemy reakcyjne do narzędzi na wysoki moment.

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie elektrycznych narzędzi montażowych są wkrętarki na wysoki moment (do 17000 Nm), szczególnie wykorzystywane w przemyśle ciężkim - elektromaszynowym, budowlanym, paliwowo-energetycznym, zbrojeniowym, chemicznym, metalurgicznym, oraz przy budowie ciężarówek, autobusów i wszelkiego rodzaju dużych podzespołów. W zakresie od 0,5 do 250 Nm, oferujemy wkrętarki AMT HSX i PSX. Do realizacji precyzyjnych procesów dokręcania za pomocą narzędzia ręcznego powyżej 250 Nm proponujemy dodatkowo wkrętarki amerykańskiej marki AIMCO Acradyne. Wyposażona w przetwornik seria narzędzi HighTorque pozwala na realizacje połączeń w zakresie 250Nm - 17000 Nm przy zachowaniu ergonomicznej budowy w różnej formie (pistoletowej, odwróconej, prostej, oraz kątowej). Wkrętarki AIMCO AcraDyne to jedne z nielicznych narzędzi dostępnych na rynku wyposażonych w przetwornik, które pozwalają na realizację połączeń z tak wysokim momentem przy zachowaniu akceptowalnej przez klienta prędkości obrotowej. Do realizacji połączeń od 3 do 1300 Nm możliwe jest również wykorzystanie wrzecion AMT ESX oraz KSX.

Dla klientów poszukujących rozwiązań bezprzewodowych posiadamy w swojej ofercie narzędzia akumulatorowe na wysoki moment SCS EAS, HS-Technik TorqueBee HT oraz CLECO CellCore serii HighTorque wyposażone w wzmacniacz momentu i drążek do odbierania reakcji. Powyższe wkrętarki posiadają wbudowany wyświetlacz z interfejsem do programowania - dzięki temu jedno narzędzie możemy zaprogramować na dokręcanie kilku śrub z różnymi parametrami. Wkrętarki występują w konfiguracji pistoletowej o maksymalnym zakresie 2000 Nm, a łącząc narzędzie ze sterownikiem mPro otrzymujemy możliwość archiwizowania wyników. 

W naszej ofercie znajdują się również systemy odbioru reakcji z narzędzia (drążki reakcyjne). Posiadamy również szeroki wybór kluczy dynamometrycznych oraz osprzętu dedykowanego do pracy z wysokim momentem m.in. firmy Stahlwille oraz Hazet. Większość oferowanych przez nas kluczy (również kontrolno-pomiarowych) możemy wyposażyć w multiplikator (wzmacniacz) przystosowując narzędzie standardowej długości do pracy z wysokim momentem.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych narzędzi i rozwiązań w tym zakresie znajdują się w załączonych materiałach.

Katalogi:

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy:

AIMCO film Dokręcanie na wysoki moment
AMT film przykładowe realizacje projektów
AMT film Technologia dokręcania
CLECO - film Wkrętarki CellCore
HS-TECHNIK film Wkrętarka TorqBee