×

Szkolenia i warsztaty techniczne

W naszych usługach szkoleniowych i konsultacyjnych oferujemy wiedzę specjalistyczną i umiejętności praktyczne. Szkolenia i warsztaty dostosowane w zależności od docelowych użytkowników (np. operatorów, inżynierów/planistów, pracowników działu jakości czy służb utrzymania ruchu) pozwolą Państwu uniknąć długich przestojów, błędów związanych z obsługą oraz wydłużą żywotność danego systemu jak i zapewnią poprawność procesów. Po każdym ukończonym szkoleniu otrzymują Państwo certyfikat potwierdzający uzyskanie odpowiednich kwalifikacji.


 

Szkolenia z obsługi i napraw narzędzi

Dla oferowanych przez nas narzędzi oraz urządzeń proponujemy wdrożenie i uruchomienie, profesjonalne szkolenie z obsługi, asystę przy produkcji oraz analizę poprawności użytkowania. Dzięki temu po zakupie danego systemu, klient ma pewność iż w pełni wykorzystuje jego możliwości i optymalizacja procesu jest na wysokim poziomie. Oferujemy również szkolenia z zakresu przeglądów, konserwacji i serwisowania narzędzi oraz urządzeń marek, które reprezentujemy. Nasz wykwalifikowany personel wskaże jak przedłużyć żywotność zakupionych produktów poprzez regularną konserwację oraz prawidłowe użytkowanie i efektywne naprawy. Szkolenia realizujemy w siedzibie naszej firmy, w profesjonalnych centrach/ośrodkach szkoleniowych producentów narzędzi lub bezpośrednio u klienta. Specjalistyczna wiedza, którą przekazujemy, dostosowana jest do indywidualnych potrzeb – dzięki temu osoby biorące udział w szkoleniach otrzymują dokładnie takie informacje, jakich potrzebują.Warsztaty specjalistyczne

Dzięki zaawansowanej współpracy z naszymi partnerami, posiadamy dostęp do obszernego zestawu teoretycznych modułów edukacyjnych i praktycznych szkoleń dotyczących połączeń, procesów montażowych oraz konieczności zapewnienia jakości.  Nasze kursy kwalifikacyjne są zawsze dostosowane do grupy docelowej: od linii montażowej do poziomu zarządzania, od budowy do zapewnienia jakości, od planowania do techniki laboratoryjnej - każdy znajdzie odpowiedni kurs szkoleniowy dostosowany poziomem do jego potrzeb. Normy, wytyczne i przepisy są nieodzownym fundamentem technicznych działań na całym świecie – warto być na bieżąco w dziedzinie, w której się specjalizujemy.