×

30-lecie działalności Firmy HERMESTOOLS

Więcej

Wkrętarki przetwornikowe akumulatorowe

Wkrętarki z przetwornikami pozwalają na dowolne programowanie i realizowanie precyzyjnych procesów dokręcania, przy jednoczesnym monitorowaniu i archiwizowaniu wyników.

Więcej

Wkrętarki przetwornikowe kablowe

Narzędzia EC umożliwiają dokręcanie na zaprogramowany moment i kąt, mogą pracować w trybie automatycznym lub ręcznym.

Więcej

Klucze montażowe i kontrolne

Elektroniczne klucze pomiarowe służą do pomiaru i analizy dokręconych połączeń z najwyższą wymaganą przez normy dokładnością.

Więcej

Urządzenia do kontroli momentu i kąta

Przeznaczone są do kontroli pracy różnego rodzaju narzędzi montażowych i urządzeń zainstalowanych na liniach produkcyjnych. Stosowane są również w działach kontroli jakości, laboratoriach i serwisach.

Więcej

Oprogramowanie do montażu i kontroli

Platformy do zbierania danych i gromadzenia wyników z różnych procesów produkcyjnych oraz oprogramowania do instruowania operatora krok po kroku jakie operacje należy wykonać na stanowisku montażowym.

Więcej

Wkrętarki sprzęgłowe i osprzęt

Wkrętarki akumulatorowe ze sprzęgłem mechanicznym stosowane są we wszystkich segmentach produkcji wymagających precyzyjnego dokręcenia śruby z dokładnie określonym momentem.

Więcej

Wkrętarki niskonapięciowe i podajniki

Wkrętarki niskonapięciowe z przetwornikiem (EC) umożliwiają precyzyjne dokręcanie z kontrolą momentu i kąta oraz archiwizację i przesyłanie wyników, wraz z przypisaniem ich do kodu montowanego produktu.

Więcej

Wkrętarki pneumatyczne i osprzęt

Wkrętarki pneumatyczne ze sprzęgłem wyłączającym, wkrętarki impulsowe, wkrętarki udarowe oraz osprzęt.

Więcej

Wkrętarki na wysoki moment

Wkrętarki na wysoki moment, wykorzystywane w przemyśle ciężkim - elektromaszynowym, budowlanym, paliwowo-energetycznym, zbrojeniowym, chemicznym, metalurgicznym, oraz przy budowie dużych podzespołów.

Więcej

Nitownice i nitowkrętarki

Nitownice: pneumatyczne, akumulatorowe, ręczne, do nitów zrywanych, do nitonakrętek oraz automatyczne stacje nitujące. Nity i nitonakrętki, podajniki.

Więcej

Narzędzia pneumatyczne do obróbki i silniki

Turbinki i szlifierki precyzyjne, oscylacyjne, proste, kątowe, taśmowe, turbinowe. Polerki, wiertarki, piły, nożyce, pilnikarki i narzędzia specjalistyczne. Silniki pneumatyczne.

Więcej

Narzędzia dla przemysłu lotniczego

Frezy, wiertła, nawiertaki, rozwiertaki, pogłębiacze, szczotki do otworów, oprawki mikrometryczne, wiertnice, stacje wiercące, głowice specjalne, szczęki oraz stacje nitujące, Bity i wkręty.

Więcej

Narzędzia ręczne i elektronarzędzia

Narzędzia ręczne produkcyjne i warsztatowe; elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne dla profesjonalistów; otwornice; narzędzia do drewna i maszyn CNC, frezy i wiertła.

Więcej

Ramiona reakcyjne

Linearne i obrotowe ramiona reakcyjne, ramiona teleskopowe i podwieszane, ramiona reakcyjne z kontrolą pozycji, pantografy i manipulatory, systemy nośne i balansery.

Więcej

Bity i nasadki

Bity, nasadki, przedłużki, uchwyty, adaptery i wykonania specjalne.

Więcej

Głowice specjalne

Głowice specjalne do dokręcania i wiercenia oraz dla przemysłu lotniczego. Technologia skręcania trudno dostępnych połączeń.

Więcej

Przewody do wkrętarek EC i regeneracja

Regeneracja przewodów do narzędzi elektrycznych z przetwornikami (EC) i wrzecion dokręcających. Wysokiej jakości zamienniki przewodów.

Więcej