×

BEIER

www.toolcable.com/

BEIER to niemiecka firma, od 1994 produkująca najwyższej jakości przewody do wkrętarek elektrycznych z przetwornikiem (EC) - zarówno oryginalne (np. Cleco czy AMT) jak i znane oraz cenione na całym świecie zamienniki (np. Atlas Copco, Stanley, Desoutter, Bosch Rexroth). Kable oferowane przez firmę BEIER charakteryzują się średnio trzykrotnie dłuższą żywotnością od standardowych kabli OEM oraz posiadają dodatkowe innowacyjne rozwiązania, dodatkowo ich cena jest często sporo niższa od przewodów OEM. Poza projektowaniem i produkcją nowych kabli, BEIER oferuje unikalną usługę kompleksowej naprawy/regeneracji przewodów uszkodzonych prawie wszystkich marek obecnych na rynku.

Więcej informacji w załączonych materiałach oraz na stronie producenta >> BEIER. Firma HERMESTOOLS jest wyłącznym przedstawicielem BEIER w Polsce >> autoryzacja.

Oferta BEIER:

  • kable oryginalne i zamienne do narzędzi EC m.in. Aimco, AMT, Atlas Copco, Bosch Rexroth, Cleco, CP, Desoutter, DGD, Georges Renault, GSE Techmotive, Ingersoll Rand, Stanley;
  • innowacyjna naprawa/regeneracja i ulepszanie przewodów do wkrętarek i wrzecion EC wszystkich marek (z testem wysokiego napięcia potwierdzonego certyfikatem).

Szczegóły oferty w zakładce >> Przewody do wkrętarek EC i regeneracja.

Katalogi:

Pobierz katalog w formacie PDF
BEIER katalog PL
31/03/2023

Ulotki:

Prezentacje:

Filmy: